KKK

 

Millal avaneb salajane lehekülg neile, kes on raamatu ostnud?

Aardekast

“Lembitu maagilise maailma” kodulehekülje kallal käib pidev arendus ja täiendus. Oleme praeguseni pööranud suuremat tähelepanu sellele, et kajastada avalikus osas kõiki mustkunstitaevast puudutavaid uudiseid ning töö selle kallal jäkub – et muutuda ikka üha enam ja enam kasutajasõbralikuks. :)

Selle kõrval tegeleme paralleelselt ka kasutajakeskkonna (ehk siis salajase osa) arendamisega. Tehniliselt on osa juba tehtud, osa on veel teha. Täpset kuupäeva, millal sisselogimise “kast” nähtavaks muutub, on praegu veel raske lubada.

Boonusena viivituse eest teeme sisseloginud kasutajatele lisaks raamatus olnud õpetustele nähtavaks ka need trikid, mis on alates 2009-nda aasta jaanuarist ilmunud ajakirjas “Hea Laps”.

Selleks aga, et nii sellest kui teistest uudistest esimesena teada saada, soovitame Sul liituda meie uudiskirjaga. See on imelihtne – sisesta vaid paremal olevasse kasti oma e-maili aadress ja kliki nupule “Liitu!”

 

Mis monstrumid need on, keda minu kommentaaride kõrval näidatakse?

MonsterID

MaagilineMaailm.net toetab Gravatari ehk Globally Recognized Avatari. See tähendab, et kui oled endale aadressil Gravatar.com konto registreerinud, kuvatakse kõigis Gravatari toetavates keskkondades Sinu kommentaaride ja postituste kõrval seal määratud ikooni. Gravatari konto olemasolu tuntakse ära Sinu sisestatud e-maili aadressi järgi.

Kui Sul Gravataris konto puudub, kasutame ikoonide genereerimiseks MonsterID nimelist WordPressi pluginat. See loob Sinu kommentaari kõrvale unikaalse monstrumi, kasutades selleks Sinu mailiaadressi. Iga kord kui Sa uue kommentaari postitad, kuvatakse selle kõrval sama monstrumit; samas võid olla kindel, et kellelgi teise kommentaari kõrval samasugust pilti ei näidata.

 

Kui Sul on küsimus, millele ei ole siin vastatud, siis kirjuta see kommentaaridesse või anna meile teada aadressile info@maagilinemaailm.net

Kommentaarid (5)

kristjan

Esmaspäev, 31 august 2009, 11:58    

kristjan MonsterID Icon

kui saate antke teada kui on v6imalik registeeruda

Ande

Reede, 4 september 2009, 01:27    

Ande MonsterID Icon

Kõigile, kes on liitunud meie maililistiga, anname kindlasti teada, kui Maagilise Maailma kodulehel midagi põnevat toimub või kui uued võimalused avanevad. :)

Erik

Kolmapäev, 9 detsember 2009, 22:23    

Erik MonsterID Icon

Aga kus saab registreeruda, kui on võimalik?

Mikk Pärg

Pühapäev, 13 detsember 2009, 21:48    

Mikk Pärg MonsterID Icon

@Erik: Lehe paremas ääres on koht, kus on pealkirjaks Uudiskiri ja seal all lahter emaili jaoks. Kirjuta sinna oma email ja oledki listis.

Mikk.

kaspar

Pühapäev, 19 detsember 2010, 14:10    

kaspar MonsterID Icon

Kuidas ma saaksin siia leheküljele registreeruda.

Avalda arvamust - lisa oma kommentaar!

Nimi *

E-mail *

Kodulehekülg

.pri.ee priiks!
.pri.ee priiks!